Project: Waterbassins rwzi (rioolwaterzuiveringsinstallatie) Locatie: Panheel (Gemeente Maasgouw) Opdrachtgever: Waterschapbedrijf Limburg Aannemer: Heijmans Systeem: Eshalite Standup Opleverdatum: september 2016
De provincie Limburg telt 17 rioolwaterzuiveringsinstallaties (rwzi's). Goed voor de zuivering van zo'n 150 miljoen m3 afvalwater. Deze installaties moeten gegarandeerd waterdicht zijn en blijven. Onlangs is onderhoud uitgevoerd aan de waterbassins van de rwzi te Panheel. Het aanbrengen van een waterdichte laag op de schuine wanden van de bassins is een specialistische klus.
Een bitumenemulsie is een efficiënt materiaal om de bassins af te dichten. Speciaal voor hellingen is er Eshalite Standup. Eshalite Standup is een extra dikke, stroperige bitumenemulsie die niet van wanden afloopt. Het werk, in totaal een oppervlak van zo’n 1.250 m2, is in twee fasen uitgevoerd door aannemer Heijmans.
Voor meer informatie over het afdichten en onderhouden van hellingen, dijken, bassins met Eshalite Standup kan men contact opnemen met onze adviseurs.
Webinar LVOv genist? Hier terugkijken.
Juridische fusie Esha Infra Solutions B.V. en Icopal B.V.
Hoe gaat BMI Esha Infra Solutions om met het Coronavirus en wat betekent dit voor u?
Kleeflaag aanbrengen? Maak kennis met de vernieuwde anti uitrijdkleef